فروشگاه تدفایل

معرفی انواع سرکتاب و نحوه گرفتن سرکتاب

۲ اسفند ۱۳۹۹
معرفی انواع سرکتاب و گرفتن سرکتاب

معرفی انواع سرکتاب و نحوه گرفتن سرکتاب

سلام خدمت یکایک شما هم وطنان عزیز امیدوارم طاعات و عباداتتون قبول درگاه حق باشه.

 خیلی از دوستان به ما مراجعه می‌کنند و درباره انواع سرکتاب ها و تفاوت آنها از ما سوال هایی می کنند.

 بنده جهت رفع ابهام این پست رو آماده کردم تا دوستانی که درباره انواع سرکتاب سوالات ایراد و اشکال دارند.

 انشالله رفع ابهام بشه !!

عرض کنم خدمتتون که دوستان ما کلاً ۵ نوع سرکتاب داریم که اینها رو از دونه دونه برای شما تعریف خواهیم کرد.

 1- اولین نوع سرکتاب بررسی معمولی است و در سرکتاب معمولی ارتعاشات اسمی فرد یا افراد در دو حالت بررسی میشه یکی بحث فردی یک بسته زوجین در بحث فردی به فرد شخص خودش یک نفر بررسی میشه حالا که آقا خانم فرقی ندارد مشکلات سحر و جادو و بستگی های طالب ،انرژی های منفی ، آزار و اذیت جنیان و شیاطین ، و بیماری‌های روحی و روانی باشه به انرژی های منفی در این نوع در نوع  فردی بررسی میشه.

— اما در نوع متاهلین و زوجین بررسی و به شکلی از سرکتاب معمولی اینها باید تک‌ تک بررسی بشن و ستاره‌های آنها با هم بررسی میشه و باز بخش تک تک بودن اینها اینه که آقا جداگانه بررسی میشه از لحاظ سحر و جادو و طلسم خانمم به همین شکل بررسی می‌شود و اگر اینها مشکل خاصی داشته باشند بر طبق مشکل خاص راهکار هم ارائه داده میشه.

 2- اما سرکتاب دوم که سرکتاب تخصصی هست باز در دو حالت است که بررسی افراد مجرد که آقا خانم فرقی نداره.

 یکی هم بررسی متاهلین که زن و مرد میشه در این نوع بررسی یک سرکتاب به معمولی گرفته میشه و یک کد کیهانی و مباحث زیر برای افراد قابل کشف خواهد بود.

–یک  اینکه نوع مشکل مشخص میشه حالا از نوع طلسم جادو یا وابستگی ها هست چی هست از چه نوع  هست

–دوم اینکه زندگی عاطفی و احساسات شخصی شما بررسی خواهد شد

–سوم اینکه رسالات ذاتی وشخص ذاتی و شغل ذاتی و کارما زندگیتون بررسی میشه

–چهارمین حالت که قابل کشف از آشنایی با شخصیت و موقعیت اجتماعی شما است و مشخص شدن مسیر الگوی شما جهت رسیدن به موفقیت بررسی میشه

–پنجمین حالت اینکه تقدیر و جوهری ذاتی تون را مشخص می‌کنیم تا جهت خودشناسی به تعیین سرنوشت آنها را بدونید

 –ششمین حالت رنگ حالتون بررسی می‌شود و مشخصات منفی و مثبت خودتون هم عرض خواهد شد.


نحوه گرفتن سرکتاب

یکی هم بحث آشنایی با روح و روان هست برای کسایی که میخوان استعدادها و نیروهای خفته و قدرت های درونی خودشان را بیدار کنند که اینها کاملاً درصد کتاب تخصصی بحث خواهد شد.

یک بررسی نیمه تخصصی داریم در بررسی نیمه تخصصی شامل چند مبحث است.

بررسی های احساسی عاطفی هست بررسی های شغلی کاری هست بررسی های مالی و روابط مالی هست

روابط احساسی به چه شکلی است؟ عرض کنم خدمتتون که مثلاً یک آقای را می‌پسندید یا  آقای خانمی رو میپسنده در اینجا روابط بین شخصین بررسی میشه اگر بحث ازدواج بکنید ستاره ها بررسی میشه و یا اینکه شخص در دو راهی قرار دارد و آقای هست میخواد ازدواج کنه یا میخواد مثلاً یه کاری رو شروع کنه در دوراهی مونده آنها را باز بررسی می‌کنیم که کدوم راه چه جور نتیجه میده راه دوم این نتیجه را میده و نتیجه رو خدمت شما خواهد داد.

و یکی هم بحث روابط کاری هست و روابط مالی هست که برای کسایی که میخوان با افراد شراکت بکنند دونه دونه این افراد بررسی می‌شوند طالع هاشون و شخصیت اسمیشون و شخصیت بیزینسی  با هم بررسی میشه یا کسی میخواد یه کاری رو شروع کنه باز اینجا یک سرکتاب گرفته میشه تحت عنوان بررسی تخصصی یا سرکتاب نیمه تخصصی که در آنجا همان روابط و آینده کاری برای افراد مشخص میشه .

چهارم این حالت بررسی و سرکتاب فوق تخصصی هست که باز در دو بعد فردی و زوجین قابل بررسی است این نوع بررسی شامل سه نوع بررسی هست که بررسی معمولی هست یکی بررسی تخصصی هست یکی هم بررسی فوق تخصصی هست که برای آنها برای افراد آیتم های زیر مشخص شد نشان مخصوص برج شخص مشخص میشه سیاره حاکم نام موکل شخص ، مشخص میشه مزاج و عنصر کیهانی شخص مشخص میشه ایام شانس ماه‌ها و سال‌های شانس رنگ و سنگ‌های شانس جواهر دور کننده دشمنش صاحب طالب بررسی میشه سوره های شانس سوره های قرانی شانس حروفات شانس اعداد شانس انگشترهای شانس که برای افراد شانس میاره عطرها و بخورات خوش‌شانس مشخص میشه ویژگی های اخلاقی مشخص میشه اخلاق منفی و مثبت شان هم کاملاً بررسی می‌شود

 توانایی های بالقوه جهت رسیدن به اهداف ترسیم میشه ویژگی های ظاهری و رفتاری فرد مشخص میشه شغل های مناسب جهت پیشرفت های کاری و بیزینسی هم در اینجا دقیقاً برآورده میشه به شخص گفت میشه وضعیت مالی کاملا مشخص میشه رمز موفقیت در کار هاتون رمز موفقیت در زندگی کاملاً تعیین میشه جهت جلب محبت و موفقیت در زندگی عاطفی شما هم یک راهکارهای عملی ارائه خواهد شد و در نتیجه بیماری های طالع مشخص میشه توصیه های درمانی توصیه های رنگ درمانی توصیه های گیاه درمانی حرکت درمانی و مباحث متعلق به طب سنتی هم در این مباحث ارائه میشه.

ما در این پست مقاله رو به صورت صوتی نیز خدمت شما عزیزان قرار داده ایم برای راحتی بیشتر شما

آموزش نحوه گرفتن سرکتاب


آموزش گرفتن سرکتاب

دوستان عزیز برای گرفتن سرکتاب دو روش وجود داره

1- گرفتن سرکتاب دستی

2- گرفتن سرکتاب با برنامه محمد درویش

ولی در اینجا ما یه پکیج آماده کردیم که یک کتاب 80 صفحه ای آموزش گرفتن سرکتاب + برنامه سرکتاب درویش محمد رو با تخفیف ویژه دریافت کنید برای دیدن پکیج روی دکمه زیر کلیک کنید.


برای دیدن پکیج کلیک کنید

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.


    Warning: _() expects exactly 1 parameter, 2 given in /home/tdfileir/public_html/wp-content/themes/Sigma/comments.php on line 12

    Warning: _() expects exactly 1 parameter, 2 given in /home/tdfileir/public_html/wp-content/themes/Sigma/comments.php on line 12

    لینک کوتاه: